Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktuálně

test

►►aktuálně...

Milé maminky,

Pokračujeme ve výběru potřebného oblečení pro kojenecký ústav v KV (punčocháče,botičky,bačkorky pro batolata v zachovalém stavu a kojenecké skleněněné lahvičky s ryskou - pokud můžete obětovat asi 50Kč,mají je např. v Kauflandu),přinést je můžete kdykoliv  do MC. Děkujeme                                                                                                                                                                                         

NOVINKA!!!    Pojištěnci OZP mají od září v MC Robinson slevu 10% na vstup i ostatní akce.                                   (Nabízíme i možnost registrace k této pojišťovně.)

Další Kurs kreslení pravou mozkovou hemisférou se uskuteční o víkendu 28.-29.3.2009 od 9 do 17 hodin v herně MC. Zájemci se mohou hlásit na www.zeichenkurs.eu , kde zároveň najdete veškeré informace.

Nabízíme maminkám s miminky možnost konzultace s laktační poradkyní - každé pondělí od 9 hodin v herně MC             (po předchozí telefonické domluvě na tel. čísle 604 254 616 - Andrea Bazoni)

Cvičení pro rodiče s dětmi od 1 roku probíhá každou středu od 16.30 v herně,vede Janka Luhanová,cena 20Kč

Další návštěva pana Pohody u nás v MC  se uskuteční ve středu 13.února od 15.30 .                                                            Prodej vstupenek od 1.2. v MC ,cena 60Kč a sourozenecká 100Kč. Představení je vhodné pro děti od 2 let.

Již dvakrát u nás proběhlo screeningové měření dětského zraku, zúčastnilo se ho asi 70 dětí a okolo 10 jich bylo doporučeno k podrobnému vyšetření. Protože je o tuto akci stále zájem , je Mudr. Sojková ochotna navštívit nás i potřetí. Takže pokud jsou mezi vámi zájemci o toto vyšetření, hlaste se prosím v MC. Vyšetření se uskuteční pravděpodobně některý čtvrtek v lednu dopoledne, je nenáročné,rychlé,nebolestivé, vhodné již od 6 měsíců věku a je zdarma. 

Od října je v provozu Školní klub, který je určen žákům 1.stupně ZŠ (kteří nebyli z kapacitních důvodu přijati do družiny). Nabízí smysluplné trávení volného času a zájmové činnosti pod dohledem zkušené p.vychovatelky.                    Provozní doba je od 12 do 15 hodin, pro žáky 1. nebo 2. ZŠ možnost doprovodu ze školy do klubu.                                          Cena 40,-Kč za odpoledne nebo   390,-Kč za měsíc. Přihlášky a bližší info v MC nebo na mém čísle.

Mamky,pozor,změna!!! Od tohoto týdne bude Poprvé bez mámy vždy ve středu a Školička-medvíďata ve čtvrtek ve stejný čas.   Děkuji za pochopení.

Od ledna mají zaměstnané mamky možnost setkávat se ve středu odpoledne od 15 hodin.

Mamky,pozor!  Během ledna budeme přecházet na nové webovky www.mcrobinson.webnode.cz na kterých momentálně pracuji,ale jsou na nich již všechny aktuální informace, tak se na ně můžete mrknout.

 

TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek